Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Letnia Szkoła Arteterapii

7.07.-11.07.2012

Szanowni Państwo!

Zakończyła się tegoroczna II Międzynarodowa Letnia Szkoła Arteterapii. Ogromnie cieszymy się, iż również w tym roku zechcieliście Państwo wziąć w niej udział.

W tym roku mieliśmy okazję gościć grupę arteterapeutów z Włoch i Polski skupionych wokół osoby Profesora Vezio Ruggierego oraz jego koncepcji psychofizjologicznej podejmującej problem związku umysłu i ciała.

Celem naszego przedsięwzięcia było wykreowanie wspólnie z Państwem okoliczności dla doświadczania scalania aktów komunikacji i ekspresji ciała z zastosowaniem różnorodnych języków dostępnych jednostce, w tym zwłaszcza języka sztuki.

Dziękujemy za entuzjazm i zaangażowanie uczestników oraz ogromne doświadczenie i pozytywną energię terapeutów prowadzących warsztaty.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wybranych warsztatów w ramach II MLSA [kliknij tutaj]

Program II Międzynarodowej Letniej Szkoły Arteterapii
Zapisy oraz opłata za uczestnictwo