Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Home >> Aktualności

27 lutego 2018 roku

I Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Innowacje w Terapii Zajęciowej"

Terapia zajęciowa jest jednym z dynamiczniej rozwijających się obszarów wspierania konwencjonalnego leczenia medycznego. Pozwala na adaptację lub readaptację do codziennych aktywności osób, które jej nie rozwinęły lub ją utraciły. Terapia zajęciowa stanowi w Polsce nie tylko przestrzeń usprawniania, asystowania pacjentowi/klientowi, ale także nowatorski kierunek studiów I i II stopnia oraz interesującą, nową dziedzinę badań naukowych. Zaangażowani w nią praktycy, nauczyciele akademiccy, badacze rozwijają szereg działań o charakterze innowacyjnym. Celem Konferencji jest próba zdefiniowania, opisu i dyskusji kierunków innowacji w terapii zajęciowej.

10 lutego - 22 kwietnia 2018 roku

Zapraszamy na cykl szkoleń i warsztatów w ramach Poznańskiej Szkoły Rozwoju i Terapii. Szczegóły w zakładce PSRiT (http://www.edukacja.ump.edu.pl/psrit.php).

19 stycznia 2018 roku

Zakończony został nabór na Podyplomowe Studium Arteterapii, edycja XI. Możliwość rejestracji na listę rezerwową.